LiveLink

DALI APŠVIETIMO VALDYMAS

LiveLink WiFi

TRILUX LiveLink yra apšvietimo valdymo sistema, kuri siūlo automatinį ir/ arba pusiau automatinį valdymą, užtikrinant optimalią apšvietimo kokybę ir efektyvumą. Naujoviškas valdymas naudojant išmaniuosius įrenginius užtikrina maksimalų patogumą nustatymams ir valdymui.

LiveLink gali būti sukonfigūruota taip, kad atitiktų visus kliento reikalavimus, naudojant šviestuvus pagal poreikį. Visi prijungti šviestuvai ir jutikliai turi turėti DALI sąsają.

Sistema konfigūruojama planšetiniu kompiuteriu ir valdoma planšete arba išmaniuoju telefonu. Galimas prijungimas prie esamos tinklo struktūros. Išanksto sukonfiguruoti naudojimo scenarijai, kuriuose yra sukonfigūruotos šviestuvų grupės ir apšvietimo scenos, padedančios lengviau suprogramuoti sistemą.

LiveLink Premium

TRILUX LiveLink Premium apšvietimo valdymo sistema leidžia automatiškai ir rankiniu būdu valdyti visus pastato apšvietimo taškus per centrinę sistemą. Premium serveris veikia kaip centrinis valdymo blokas ir pagal savo našumą gali valdyti beveik neribotą DALI įrenginių skaičių (jutiklių, šviestuvų, mygtukų).

Atskiri sistemos komponentai yra prijungti prie serverio per Ethernet jungtį.

Tai idealus sprendimas, kai reikia žengti žingsnį išmanaus pastato link. Dėl šio centrinio sprendimo visi viso pastato LiveLink komponentai yra patalpinti vienoje spintoje. Viso pastato apšvietimas programuojamas iš vieno centrinio serverio.


Įgyvendinti valdymo sprendimai:

NATO Summit 2023, Vilnius

Nuoroda į gamintojo tinklalapį